DOWOZIMY PIZZĘ I INNE JEDZENIE NA GÓRCZYN

Jeśli masz ochotę na smaczne jedzenie dowożone z restauracji prosto na Górczyn w Poznaniu, to jesteś na dobrej drodze, aby je zamówić. Wystarczy, że zapoznasz się z menu naszej restauracji, a już my zadbamy o to, aby do Twojego domu lub biura trafiło pyszne danie, które zaspokoi Twój apetyt i da Ci szansę na przeżycie miłej kulinarnej przygody!
restauracja z jedzeniem i pizza

Pizzeria Poznań Górczyn

Wchodząc do menu naszej restauracji przekonasz się, że słyniemy ze znakomitej pizzy dowożonej na Górczyn. Pamiętaj jednak, że w naszej ofercie znajdziesz zdecydowanie więcej smacznego jedzenia. z ulubionej przez Was pizzy, oferujemy także spaghetti jak na włoską kuchnię przystało. Mamy też naleśniki, które same z przyjemnością rozpływają się w ustach. A jeśli chcesz coś extra, zajrzyj do manu na nasze dania obiadowe. Szeroki przekrój dań serwowanych na obiad pozwoli Ci wybrać coś, czym sobie dobrze pojesz. Przekonaj się sam i zamów jedno z naszych firmowych dań! Nasi kucharze znają się nie tylko na pizzy, o czym klienci z dzielnicy Górczyn dobrze wiedzą. Sami też obserwujemy jak dużo zamówień składacie, co jest znakiem, że lubicie naszą kuchnię i chcecie zamawiać jedzenie częściej. Staramy się, aby każdy z Was po zjedzeniu naszej pizzy lub innego dania powiedział, że smakowało i chętnie zamówi jeszcze raz.

Pizza i inne jedzenie z dowozem na Górczyn

Dbając o wygodę naszych Klientów zamawiających posiłki z naszej restauracji udało się nam uruchomić dwa kanały, za pośrednictwem których zamawiać można nasze dania. Pierwsza forma została stworzona z myślą o tych mieszkańcach Górczyna, którzy chcą skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczą, że zadzwonią, a nasi pracownicy przyjmą ich zamówienie i dopilnują szybkiej realizacji. Drugi kanał to zamówienia internetowe, które składać można bezpośrednio na naszej stronie www. To bardzo sprawne i wygodne - przekonaj się sam!