DOWOZIMY PIZZĘ I INNE JEDZENIE NA GÓRCZYN

Jeśli masz ochotę na smaczne jedzenie dowożone z restauracji prosto na Górczyn w Poznaniu, to jesteś na dobrej drodze, aby je zamówić. Wystarczy, że zapoznasz się z menu naszej restauracji, a już my zadbamy o to, aby do Twojego domu lub biura trafił pyszne danie, które zaspokoi Twój apetyt i da CI szansę na przeżycie miłej kulinarnej przygody!
restauracja z jedzeniem i pizza
Wchodząc do menu naszej restauracji przekonasz się, że słyniemy ze znakomitej pizzy dowożonej na Górczyn. Pamiętaj jednak, że w naszej ofercie znajdziesz zdecydowanie więcej smacznego jedzenia. Przekonaj się sam i zamów jedno z naszych firmowych dań!

Pizza i inne jedzenie z dowozem na Górczyn

Restauracja Poznań Górczyn zaprasza. Dbając o wygodę naszych Klientów zamawiających posiłki z naszej restauracji udało się nam uruchomić dwa kanały, za pośrednictwem których zamawiać można nasze dania. Pierwsza forma została stworzona z myślą o tych mieszkańcach Górczyna, którzy chcą skontaktować się z nami telefonicznie. Wystarczą, że zadzwonią, a nasi pracownicy przyjmą ich zamówienie i dopilnują szybkiej realizacji. Drugi kanał to zamówienia internetowe, które składać można bezpośrednio na naszej stronie www. To bardzo sprawne i wygodne - przekonaj się sam!